українська версія сайту   русская версия сайта
Про компанію
 

Приватне підприємство фірма "Голкомп" розпочало свою діяльність в 1993 році.

Діяльність компанії була спрямована на роздрібно-гуртову торгівлю косметичними товарами, а також товарами побутової хімії. З 2005 року наше підприємство розпочало займатися виробництвом миючих засобів побутової хімії.

Підприємство здійснює повний виробниий цикл: від виготовлення пляшок і розробки рецептур і технологій до випуску готової продукції. Виробничі цехи фірми оснащені сучасним обладнанням, є власна сертифікована лабораторія з розробки і виготовлення продукції. Основна сировина, яка використовується у виробництві - німецьких, французьких, італійських та польських виробників.

Ми можемо запропонувати вам широкий асортимент товарів в різних цінових категоріях. Завдяки цьому у нас розвинута дистриб'юторська мережа, яка охоплює усі області України. Фірма "Голкомп" приймає активну участь у спеціалізованих, міжнародних виставках і конференціях. Уся продукція підприємства проходить лабораторний контроль відповідними органами міністерства охорони здоров'я, що підтверджують сертифікати якості.

Діяльність підприємства спрямована на забезпечення населення України продукцією хорошої якості за доступними цінами. І ми - це гарантуємо!

 
Рідкий засіб призначений для підкрохмалювання всіх видів тканини, як в автоматичних прал...
 
Ефективний засіб для миття ванної кімнати, видаляє бруд з раковин, умивальників, кранів,...
 
Гель призначений для чищення забруднених керамічних, фаянсових, емальованих, нержавіючих...
 
 
Наша Адреса
76005, м. Івано-Франківськ, вул. Петлюри 15 А
тел. (0342) 52-79-67, 52-79-68
golcomp@ivf.ukrpack.net
Створення сайту - студія ВСТ